Zmiana koloru

Oklejenie samochodu folią stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnej zmiany koloru auta- malowania. Podstawową różnicą jest możliwość osiągnięcia niestandarowego efektu w zależności od wykorzystanego rodzaju folii;  tj. carbon, flok metalik, chrom, szczotkowane aluminium, mat itp. Ponad to zmiana koloru auta folią to proces całkowicie odwracalny. Po pewnym czasie możemy wrócić do dawnego, oryginalnego koloru auta lub po rozpatrzeniu się w rozmaitych rodzajach folii zdecydować się na oklejenie go inną folią w innym kolorze. To świetny sposób na to, by odświeżyć Twój samochód i cieszyć się wymarzonym kolorem.

Oklejanie elementów

Coraz bardziej popularne jest oklejanie dowolnych elementów karoserii np. lusterek, maski, zderzaków, dachu, a także listew wewnętrznych.

Zmiana koloru oraz przyciemnianie szyb.

Satin Dark Gray S261 Wrap Mazda CX7

Piękne BMW X1 ubrane w folie 3M Matte Blue Metallic🤩 z dodatkami nowego Carbonu 3M i czarnego połysku. Oczywiście szyby ciemne jak to u nas.

 Matte Charcoal Metallic z palety 3M, ubraliśmy w nią tym razem Forda Mustanga i zmieszaliśmy z kolorem Gloss Black 3M.

Hyundai i20 cała góra folia Gloss Black 3M oczywiście szyby ściema na 70%

CL 6.3 AMG ubrany w folie Matte Charcoal Metallic z palety 3M. Klamki i wszystkie listwy oklejone folią KPMF High Gloss Black o szklanym połysku.

Touareg ubrany w folie z palety Oracal seria 970.